Centrum Hewelianum wśród najlepszych rodzinnych miejsc w Polsce! Prosimy o głosy

07-01-2017 18:00

Centrum Hewelianum wśród najlepszych rodzinnych miejsc w Polsce!Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Centrum Hewelianum znalazło się w rankingu 30 najlepszych rodzinnych atrakcji w Polsce według portalu dzieckowpodrozy.pl! Teraz internauci w specjalnym głosowaniu zadecydują o jego ostatecznym wyniku i wybiorą TOP10.

Portal www.dzieckowpodrozy.pl w minionym roku odwiedziło prawie milion rodziców poszukujących wyjątkowych miejsc na spędzenie czasu ze swoimi pociechami. Redakcja portalu wybrała te, które najczęściej przyciągały uwagę internautów, nominując je do Rankingu najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce.

Najlepszą dziesiątkę wybiorą internauci w specjalnym głosowaniu, w którym biorący udział będą mogli zdobyć atrakcyjne nagrody, dlatego tym bardziej zachęcamy do wspólnej zabawy i oddania swojego głosu na Centrum Hewelianum! Tylko dzięki Wam możemy znaleźć się w gronie najlepszych z najlepszych! Głosowanie potrwa do 28 stycznia na stronie rankingu.

 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ