Czy już odwiedziłeś nową wystawę "Wmiksuj się!"?

15-11-2016 11:15

"Wmiksuj się!" to nowa wystawa, która jest już dostępna w "Galerii Ruchu" Centrum Hewelianum. Przyjechała do nas z Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu i zostanie z nami przez najbliższe pół roku.

Nowa wystawa to 7 interaktywnych stanowisk. Będziesz mógł na nich m.in. ugryźć dźwięk, wykrzyczeć się do woli, sprawdzić jak Twój głos brzmi w jaskini, a jak na sali koncertowej.

Do tego podłączymy Twoje serce do pulsometru, który wybije jego rytm na bębnie!

Ale to nie wszystko, bo w specjalnej kabinie będziesz mógł wykrzyczeć się do woli (a przy okazji sprawdzisz poziom natężenia swojego dźwięku i porównasz go z innymi wynikami!).

Na stanowisku z mikserami będziesz mógł tworzyć swoją własną muzykę, jak prawdziwy DJ, a na organach Bum Bum zagrasz… klapkiem!

Wystawa przewidziana jest na ok. 40 min.

Ceny: bilet 5 zł/os, bezpłatnie z biletem wstępu na wystawy stałe (za wyjątkiem Laboratorium Pana Kleksa), bilet grupowy 4 zł/osoby (zwiedzanie z animatorem).

Godziny otwarcia: dla osób indywidualnych tylko w niedziele od godz. 12 do 16, dla grup od wtorku do piątku w czasie otwarcia Centrum Hewelianum.

Grupy zorganizowane mogą dokonywać rezerwacji mailowo: e-mail: recepcja@hewelianum.pl lub po numerem tel.: (+48 58) 742 33 52 od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-15:30.

Szczegóły organizacyjne

W czasie ferii wystawa jest otwarta codziennie o godz. 11:00, 12:30, 14:00, 15:30 i 17:00. Wstęp w ramach biletu na wystawy interaktywne Centrum Hewelianum lub osobno w cenie 5 zł.

Zdjęcia

Załączniki

 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ