Eko choinka już świeci! Zobacz nasze zdjęcia ze Świętym Mikołajem:)

02-12-2016 15:25

6 grudnia o godz. 11:00 na uroczyste rozświetlenie eko choinki, którą przygotował dla nas ZUT, przyjechał sam Święty Mikołaj! Nie dość, że przywiózł słodycze i drobne upominki, to jeszcze bawił się z dziećmi, które tego dnia odwiedziły Centrum Hewelianum! Zapraszamy na weekend 10-11, kiedy do będziemy robić eko ozdoby, które zawisną na naszej choince:)

Mimo napiętego grafiku Święty Mikołaj wpadł do Centrum Hewelianum na uroczyste podświetlenie eko choinki, którą przygotował dla Was ZUT. Skrzaty przygotowały słodkości i drobne upominki, które Święty rozdał dzieciom.

Eko choinka stoi już na głównym placu, w samym sercu Centrum Hewelianum. Jest wysoka na 6 metrów i szeroka u podstawy na 3. Jest to więc sporo miejsca do wieszania ręcznie robionych ozdób, które z materiałów recyklingowych (płyt CD, żarówek i zużytych butelek PET - zachęcamy do ich przyniesienia), będziemy wykonywać w weekend 10-11 grudnia (wstęp w ramach biletu do Centrum Hewelianum). Warsztaty będą trwać w czasie godzin otwarcia Hewelianum, a więc od godz. 10:00 do 16:00.

Oprócz tego w weekend 10-11 grudnia w Centrum Hewelianum odbędą się zajęcia pt. „Pogoni za Świętami” (zajęcia na placu "W dżungli wyobraźni"). Podczas zabwawy przed najmłodszymi Hewelianum odsłoni tajniki pracy Świętego Mikołaja! Na dzieci czeka nie lada wyzwanie konstrukcyjne - zbudowanie z klocków zaczarowanego pojazdu dla Świętego Mikołaja, aby mógł on na czas dostarczyć wszystkie prezenty. Atrakcje odbędą się w przestrzeni kreatywnego placu zabaw, czyli w miejscu gdzie dzieci rozwijają swoją wyobraźnię Będzie więc okazja, aby puścić wodze fantazji i zbudować najbardziej niezwykłe sanie!

Partnerem wydarzeń jest Zakład Utylizacyjny w Gdańsku.

Zdjęcia

 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ