Jak działają lasery Jedi, jak zbudować rakietę, czyli Dni Nauki w #Hewelianum!

13-03-2017 08:00

Czy wiesz, jak zbudować rakietę kosmiczną? Czy wirtualna rzeczywistość zmieni świat? Jak działają lasery Jedi? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, które codziennie zadają sobie naukowcy, znajdziesz podczas Dni Nauki w Centrum Hewelianum. Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych 3 i 4 kwietnia.

Po raz kolejny zaprosiliśmy do Centrum Hewelianum stypendystów Fahrenheita. To młodzi, zdolni naukowcy, którzy mają potencjał do tego by zmieniać świat. Studiują na prestiżowych, często międzynarodowych uczelniach, a swoją wiedzą podzielą się w Centrum Hewelianum w ramach Dni Nauki w Centrum Hewelianum 3 i 4 kwietnia.

Podczas wykładów dowiecie się m.in.: czym jest topologia czy matematyka może być plastyczna, czy komputery rozumieją nasz język, dlaczego nie opłaca się grać w ruletkę, jak zbudować własną rakietę kosmiczną, a nawet jak działają lasery Jedi.

Udział w zajęciach w ramach Dni Nauki jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisy pod numerem tel. (58) 742 33 52.

Zdjęcia

Załączniki

 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ