„Klub Nauczyciela” – zniżki i bonusy dla nauczycieli

17-10-2016 07:00

Drogi Nauczycielu, z okazji Święta Edukacji Narodowej, Twojego święta, przyjmij od Centrum Hewelianum najszczersze życzenia oraz mały upominek – członkostwo „Klubu Nauczyciela”. Jest to bezpłatna inicjatywa, dzięki której zyskasz Ty, jak i Twoi uczniowie.

„Klub Nauczyciela” to okazjonalny program lojalnościowy, którego celem jest zacieśnienie współpracy Centrum Hewelianum z nauczycielami z województwa pomorskiego. Oferujemy Ci darmowe członkostwo w Klubie, dzięki czemu będziesz mieć m.in. realny udział w kształtowaniu naszej oferty skierowanej do szkół i przedszkoli.

Jak dołączyć do „Klubu Nauczyciela”?

Do uczestnictwa w Klubie uprawnione są osoby fizyczne, które czynnie wykonują zawód nauczyciela lub opiekuna w przedszkolach, w szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach ponadgimnazjalnych, w szkołach specjalnych, ośrodkach szkolno- wychowawczych oraz szkołach i uczelniach wyższych, a także pozostali specjaliści szkolnictwa i wychowawcy, którzy czynnie wykonują obowiązki w odpowiednich placówkach oświatowych na terenie województwa pomorskiego. Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z oświadczeniem, iż jest się nauczycielem bądź opiekunem czynnie wykonującym zawód.

Zgłoszenie można wysłać rejestrując się on-line na stronie: www.hewelianum.pl/nauczycielom.

Rejestrację uruchamiamy 12 października i będzie ona aktywna do 14 listopada 2016 r. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz Kartę klubową. Powinna dotrzeć do 20 listopada.

Jakie korzyści daje Karta?

Otwiera ona szereg możliwości, które zarezerwowane są tylko dla nauczycieli. Dzięki niej będziesz mógł m.in.: kreować ofertę edukacyjną Centrum Hewelianum, zapisać się na bezpłatne zajęcia edukacyjne w Centrum Hewelianum przed nauczycielami nieposiadającymi Karty. Oprócz tego raz w roku szkolnym otrzymasz 50 proc. zniżkę na zajęcia dla Twojej grupy, natomiast z Kartą każdy nauczyciel ma gwarantowany bezpłatny wstęp na wystawy w Centrum Hewelianum przez cały rok szkolny. Otrzymasz też od nas autorski kalendarz, a dla najbardziej aktywnego Członka Klubu przewidujemy nagrodę.

Regulamin „Klubu Nauczyciela” dostępny jest nas stronie: www.hewelianum.pl/nauczycielom

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: hewelianumnauczycielom@hewelianum.pl

Zdjęcia


Tak wygląda strona w panelu hewelianum.pl/nauczycielom
 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ