Kolejny termin „Fortu Nocą” - biletów brak

16-08-2016 08:00

Aktualizacja. Wszystkie bilety na wydarzenie zostały wyprzedane.

Każdy, kto słyszał niesamowite historie związane z gdańskim Fortem Góry Gradowej, będzie miał okazję zweryfikować je podczas nocnej wycieczki z przewodnikiem. Jest to teren, który ma swoją chlubną i niechlubną historię... To tu rozgrywały się starcia o panowanie nad miastem, tu w czasie II wojny światowej stacjonowali żołnierze Wermachtu, tutaj także poszukiwacze skarbów upatrywali miejsca ukrycia bursztynowej komnaty czy niemieckich archiwów. Dziś cały ten magiczny teren w dzień służy zabawie i eksperymentowaniu, jako gdańskie centrum nauki. A w nocy?! W nocy budzą się duchy Góry Gradowej!

Wycieczka z przewodnikiem odkrywa nie tylko historię tego miejsca, ale pozwala zwiedzić podziemne przejścia i na co dzień niedostępne przestrzenie. Na trasie zwiedzania będzie można spotkać osobliwych gości z minionych epok oraz odkryć zakamarki dzieła Napoleona - Redity, która powstała jeszcze w czasach Wolnego Miasta Gdańska.

Impreza „Fort Nocą” okazał się być tegorocznym hitem lata. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie tym nietypowym wydarzeniem i zapraszamy na 2 września na godz. 21. Do zobaczenia!

Bilety w cenie 35.00 zł

Sprzedaż rusza od poniedziałku, 8 sierpnia.

W celu potwierdzenia dostępności biletów oraz dokonania rezerwacji należy skontaktować się telefonicznie (tel. (58) 742 33 52) lub drogą elektroniczną (e-mail: recepcja@hewelianum.pl). Po wstępnej rezerwacji biletów, prosimy o dokonanie przedpłaty za zarezerwowane bilety, na rachunek bankowy NR 96 1240 1268 1111 0010 3860 2336 (Centrum Hewelianum, ul. Gradowa 6, 80-802 Gdańsk), w ciągu 24 godzin od momentu rezerwacji.

Przypominamy, że uczestnicy wycieczki mogą za darmo parkować na górnym parkingu przy głównym placu fortu, przy ul. Gradowej 11 (po zakończeniu wycieczki należy okazać w recepcji bilet parkingowy).

Zdjęcia

 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ