Odkryj swoje wirtualne Hewelianum!

24-09-2016 08:00

Wirtualny spacer po Centrum Hewelianum? Już jest to możliwe! Dzięki aplikacji Google Street View możesz zerknąć jak wyglądają nasze interaktywne wystawy i jak się między nimi poruszać. To znacznie ułatwi Ci poruszanie się po naszym terenie.

Ponad 20 hektarów, na których mieści się Centrum Hewelianum, to wymagająca sporej orientacji w terenie przestrzeń. Dlatego z myślą o Was drodzy Goście, przygotowaliśmy wirtualny spacer Google Street View po wszystkich interaktywnych wystawach w Centrum Hewelianum, Teraz będzie Wam jeszcze łatwiej odnaleźć wszystkie nasze atrakcje!

Poprowadzimy Was od recepcji na majdanie – głównym placu – po wystawy: „Dookoła świata”, „Łamigłówka”, „Wehikuł czasu – zabawy z historią” oraz „Z energią!”. Do tego będziecie mogli zajrzeć do baśniowej krainy „Laboratorium Pana Kleksa”, która choć wystawą nie jest, ma wyjątkowy charakter.

Przejdziecie, więc krok po kroku całą trasę, by później, kiedy nas odwiedzicie znać ją jak własną kieszeń!

Zapraszamy, więc najpierw na wirtualną wycieczkę, a później na tradycyjny spacer po interaktywnych wystawach, które bawią i rozwijają! Do zobaczenia w Centrum Hewelianum!

 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ