Oferta okazjonalna! Bajkowe urodziny w Laboratorium Pana Kleksa tylko w październiku!

10-10-2016 07:58

Niezapomniane miejsce, niezapomniane urodziny. Tylko w październiku jest okazja do tego by zorganizować przyjęcie dla jubilata jego gości w baśniowej przestrzeni Laboratorium Pana Kleksa i połączyć je z urodzinowym szaleństwem na kreatywnym placu zabaw!

Nad rzeczką, opodal krzaczka mieszkała… Kto pamięta tę niezwykłą postać? Tak to Kaczka Dziwaczka i wiele innych bajkowych postaci, które czekają na Was w Laboratorium Pana Kleksa.

Zapisy w recepcji Centrum Hewelianum pod numerem: (+48 58) 742 33 52.

Tylko w październiku Wasze ukochane dzieci mają możliwość świętować swoje urodziny w bajkowej scenerii kolorowego Laboratorium Pana Kleksa w Centrum Hewelianum. Oprócz zabaw w niezwykłej Bajdocji, jubilat i jego goście będą asystować podczas wykonywania chemicznych sztuczek w Krainie Sennych Lusterek oraz poznają mieszkańców podwodnej krainy - Abecji. Ale to nie wszystko! Na rozbawionych gości czeka także okazjonalna zabawa na kreatywnym placu zabaw w "Dżungli wyobraźni", gdzie wprowadzą w ruch swoją wyobraźnię i wybudują najbardziej niesamowite budowle.

Podczas urodzin zapewniamy:

- 3 godziny atrakcji

- salę, w której można zorganizować poczęstunek (we własnym zakresie)

- animatora, który zorganizuje dzieciom zabawę i poprowadzi naukowe pokazy

- zaproszenia

- upominki dla uczestników imprezy.

Ważne informacje:

- uczestnicy urodzin powinni posiadać obuwie na zmianę

- oferta okazjonalna - łączna opłata wynosi 500 zł

- urodziny trwają maksymalnie 3 godziny

- w czasie trwania imprezy należy zapewnić opiekę dorosłych

- oferta skierowana do dzieci poniżej 7 roku życia

- cena obejmuje udział maksymalnie 20 uczestników

- obowiązuje wpłata zadatku dotyczącego organizacji urodzin w ciągu 3 dni od dnia dokonania rezerwacji na rachunek bankowy NR 96 1240 1268 1111 0010 3860 2336 (Centrum Hewelianum, ul. Gradowa 6, 80¬802 Gdańsk). Termin organizacji urodzin, zostaje ostatecznie zarezerwowany w momencie wpłaty zadatku w wysokości 200,00 zł (słownie: dwieście zł).

Zdjęcia

 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ