Pomysł na prezent? Roczna karta wstępu!

13-12-2016 08:44

Czas Świąt to okazja, by pokazać bliskim, że myślimy o nich cały rok. Często w pośpiechu staramy się wybrać prezent, który naprawdę ucieszy obdarowaną osobę. Nie chcemy kolejnego szalika, krawata czy pary skarpetek. Wiemy, że najcenniejsze są zawsze wspomnienia i doświadczenia, nie przedmioty.

Właśnie taką okazję dajemy teraz odwiedzającym nasze Centrum. Do sprzedaży wprowadzony został voucher podarunkowy, który obdarowana osoba wymienić może na roczną kartę wstępu do Centrum Hewelianum. Koszt to jedyne 30,00 zł za kartę normalną i 20,00 zł za kartę ulgową.

Za tak niewielką cenę podarujemy możliwość odkrywania naukowych ciekawostek, poznawania fascynującego świata astronomii, biologii, matematyki, fizyki, chemii, geografii i wielu innych aspektów otaczającego nas świata. Atrakcji nie zabraknie dla starszych i młodszych!

Karta upoważnia do nielimitowanej liczby wejść na interaktywne wystawy gdańskiego centrum nauki przez 12 miesięcy. Na odwiedzających czekają - "Dookoła Świata", "Z energią!", "Łamigłówka", "Wehikuł Czasu - Zabawy z Historią". Co ważne, właściciele karty mają pierwszeństwo odbioru biletów na wystawy, czyli nie muszą czekać w kolejce!

Należy mieć na uwadze, że "Karta Gdańskiego Odkrywcy" przeznaczona jest dla mieszkańców Gdańska. Obdarowana osoba musi być gdańszczaninem i podczas wymiany vouchera na roczną kartę wstępu będzie musiała wypełnić odpowiedni wniosek (dostępny w recepcji Centrum Hewelianum oraz w załączniku do tego artykułu).

Życzymy by w ferworze pracy, zakupów, porządków i przygotowań do Świąt odnaleźli Państwo również czas dla siebie. Spokojną chwilę na odpoczynek, miłą rozmowę, zatrzymanie się i spojrzenie na świat wokół nas. Życzymy by iskierka odkrywcy nie gasła w nas zwłaszcza w czasie ciemnych zimowych miesięcy.

Zdjęcia

Załączniki

 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ