Przerwa techniczna od 5 do 9 września

26-08-2016 13:18

Jesteśmy czynni do niedzieli 4 września od godz. 10:00 do 18:00. To ostatnia szansa, żeby odwiedzić nas przed przerwą techniczną, która potrwa od 5 do 9 września. Pierwsze 10 osób, które przyjdą do nas ostatniego dnia dostanie plan lekcji Centrum Hewelianum! To jednak nie wszystko - we wrześniu ruszają też nowe zajęcia. Na naszych interaktywnych wystawach można bawić się bez końca, dotykając i sprawdzając samodzielnie działanie każdego eksponatu. Te wakacje były dla nas niezwykle intensywne i absolutnie rekordowe - czas by i nasze wystawy złapały chwilę oddechu. Dlatego od 5 (poniedziałek) do 9 (piątek) września wszystkie nasze wystawy będą nieczynne. Nie smućcie się jednak, wracamy już niedługo i to z nowymi atrakcjami!

Od września do końca października będzie można wziąć udział w nowych zajęciach w tym: "Hej grzyby, grzyby!", "Przygoda w laboratorium" czy "W gąszczu zagadek". Więcej szczegółów wkrótce na naszej stronie.

Natomiast dla pierwszych 10 osób, które 4 września - w więc w ostatni dzień przed przerwa techniczną - odwiedzą nasze wystawy, do biletu dodamy plan lekcji Centrum Hewelianum.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy i zapraszamy do nas z powrotem już w sobotę 10 września!

Do zobaczenia!:)

 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ