Roczna karta wstępu dla gdańszczan!

07-12-2016 13:00

Już w sprzedaży "Karta Gdańskiego Odkrywcy", która dedykowana jest mieszkańcom miasta. Dzięki niej gdańszczanie będą mogli odkrywać naukowe ciekawostki i korzystać ze wszystkich uroków malowniczo położonego Centrum Hewelianum bez ograniczeń.Jak zdobyć Kartę Gdańskiego Odkrywcy?

By ją nabyć należy wypełnić wniosek, który dostępny jest w recepcji Centrum Hewelianum lub na naszej stronie (sprawdź załącznik - Wniosek o wydanie "Karty Gdańskiego Odkrywcy"). Z wypełnionym wnioskiem należy zgłosić się do recepcji Centrum Hewelianum (budynek Koszar Schronowych), przy głównym placu fortu. Po złożeniu wniosku kartę można zakupić od razu, a raz nabyta upoważnia do nielimitowanej liczby wejść przez 12 miesięcy na interaktywne wystawy gdańskiego centrum nauki - "Dookoła Świata", "Z energią!", "Łamigłówka", "Wehikuł Czasu - Zabawy z Historią". Co ważne, właściciele karty mają pierwszeństwo odbioru biletów na wystawy, czyli nie muszą czekać w kolejce!

Koszt zakupu karty ulgowej to 20,00 zł, natomiast normalnej 30,00 zł. Uwaga! Pamiętajcie, że dokonując zakupu "Karty Gdańskiego Odkrywcy" należy dysponować dokumentem potwierdzającym zamieszkanie w Gdańsku (szczegółowe informacje w regulaminie)

Przed zakupem "Karty Gdańskiego Odkrywcy" należy zapoznać się z Regulaminem zakupu oraz korzystania z rocznej karty wstępu na interaktywne wystawy Centrum Hewelianum - "Karty Gdańskiego Odkrywcy" oraz wypełnić Wniosek o wydanie "Karty Gdańskiego Odkrywcy".

Zachęcamy wszystkich gdańszczan do zakupu. Do zobaczenia w Centrum Hewelianum!

UWAGA! "Kartę Gdańskiego Odkrywcy" można także kupić jako voucher podarunkowy - będzie to doskonały prezent dla bliskich! Obdarowana osoba musi wymienić voucher na "Kartę Gdańskiego Odkrywcy" w ciągu dwóch miesięcy od daty zakupu!

Zdjęcia

Załączniki

 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ