W sobotę Święto Seniorów w Centrum Hewelianum

29-09-2016 06:00

Jeśli masz w sobie pasję poznawania świata i chęć zgłębiania ciekawostek naukowych, a do tego ukończyłeś 60 lat, gdańskie centrum nauki przygotowało dla Ciebie specjalną propozycję - w sobotę 1 października bilet za 1 złotówkę na wszystkie wystawy interaktywne Centrum Hewelianum.

1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Z tej okazji Centrum Hewelianum zaprasza wszystkich, którzy ukończyli 60 lat, na zwiedzanie wystaw interaktywnych. Tego dnia bilety będą jedynie za złotówkę!

W ramach specjalnego biletu będzie można m.in. wybrać się w podróż przez wszystkie kontynenty, poczuć na własnej skórze siłę huraganu czy zobaczyć jak powstaje diament. A to wszystko na wystawie „Dookoła świata”. Oprócz tego za złotówkę udostępniona będzie też wystawa „Łamigłówka”. To właśnie na niej można przetestować swoje szarek komórki, sprawdzić swój spryt i logiczne myślenie. Z kolei „Wehikuł czasu - zabawy z historią” to wystawa, która daje jedyną okazję do przymierzenia wirtualnych mundurów i wystrzelenia z wirtualnej armaty czy moździerza. Za to na wystawie „Z energią!” odkryć można niemal wszystkie tajniki energii i sposoby jej odzyskiwania.

1 października (sobota) w Centrum Hewelianum bilet wstępu dla Seniora (warunek ukończony 60. rok życia) za 1 zł. Więcej szczegółów na stronie www.hewelianum.pl lub pod numerem (58) 742 33 52.

 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ