Witamy w Klubie Hewelianum Nauczycielom!

28-11-2016 13:18

Zakończył się proces rejestracji do Klubu Hewelianum Nauczycielom. Serdecznie witamy w naszym gronie wszystkich, którzy się do niego zapisali. Życzymy aby wizyty w naszym Centrum były pełne inspiracji i radości poznawania.

Karty członka Klubu zostały rozesłane pocztą do wszystkich osób spełniających wymagane w regulaminie kryteria. W razie nieotrzymania karty, prosimy o kontakt na hewelianumnauczycielom@hewelianum.pl lub telefonicznie (58) 742 33 52.

Mamy nadzieję, że korzyści płynące z bycia członkiem Klubu Hewelianum Nauczycielom przełożą się na realną możliwość urozmaicenia zajęć szkolnych i rozwoju młodych umysłów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony na Facebooku i aktualności na www.hewelianum.pl.

Jakie korzyści daje Karta?

Otwiera ona szereg możliwości, które zarezerwowane są tylko dla nauczycieli. Dzięki niej nauczyciel będzie mógł m.in.: kreować ofertę edukacyjną Centrum Hewelianum, zapisać się na bezpłatne zajęcia edukacyjne w Centrum Hewelianum przed nauczycielami nieposiadającymi Karty. Raz w roku szkolnym otrzyma 50% zniżki na zajęcia dla swojej grupy. Każdy nauczyciel będący członkiem Klubu ma gwarantowany bezpłatny wstęp na wystawy w Centrum Hewelianum przez cały rok szkolny.

Regulamin „Klubu Nauczyciela” dostępny jest nas stronie: www.hewelianum.pl/nauczycielom

Zdjęcia

Załączniki

 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ