Zniżki i promocje

Karta do Kultury

Karta do Kultury oraz Metropolitalna Karta do Kultury to karty biblioteczne Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku, które dają możliwość korzystania ze zbiorów wszystkich filii na terenie Gdańska oraz umożliwiają zakup tańszych biletów do instytucji kultury i na wydarzenia kulturalne.

Z „Kartą do Kultury” bilet wstępu na interaktywne wystawy: „Dookoła Świata”, „Łamigłówka”, „Zabawy z Historią” i „Z energią!” wynosi jedynie 8 zł!

 

Karta Turysty

Karta Turysty to blisko 230 ofert. Są to bardzo różne propozycje: muzea, noclegi, spektakle, koncerty, wystawy, zakup pamiątek, książek, rozrywka i wiele, wiele innych możliwości.

Z „Kartą Turysty” wstęp na interaktywne wystawy: „Dookoła Świata”, „Łamigłówka”, „Zabawy z Historią” i „Z energią!" jest bezpłatny!

 

Karta Dużej Gdańskiej Rodziny

Od 2012 roku Centrum Hewelianum przystąpiło do programu Duża Gdańska Rodzina, który gwarantuje bezpłatny wstęp na wszystkie wystawy Centrum Hewelianum dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny - w każdą ostatnią sobotę miesiąca!

W roku 2017 bezpłatny wstęp obowiązuje: 28 stycznia, 25 lutego, 25 marca, 29 kwietnia, 27 maja, 24 czerwca, 29 lipca, 26 sierpnia, 30 września, 28 października, 25 listopada, 30 grudnia.

 

Karta Klubowa Centrum Hewelianum

Z myślą o stałych bywalcach na interaktywnej wystawie „Z energią!” Centrum Hewelianum wprowadziło Kartę Klubową!

Za każdy zakupiony bilet indywidualny lub rodzinny można otrzymać jeden punkt, czemu odpowiada jeden stempel na karcie. Zebranie pięciu punktów umożliwia jednorazowy bezpłatny wstęp dla jednej osoby.

 

Karta lojalnościowa „Laboratorium Pana Kleksa”

Propozycja dla stałych Gości „Laboratorium Pana Kleksa”! Odwiedzając dwa razy bajkowe krainy inspirowane twórczością Jana Brzechwy, trzecie wejście otrzymają gratis!

Oferta ważna jest przez 12 miesięcy od daty pierwszego zakupu.

 

Wspólny bilet

Dzięki współpracy między Stadionem Energa Gdańsk, a gdańskim centrum nauki - Centrum Hewelianum, w sprzedaży jest Bilet Wspólny, który umożliwia korzystanie z atrakcji obu obiektów w niższej cenie.

Bilet ten pozwala na zwiedzenie Stadionu Energa Gdańsk i czterech różnych wystaw w Centrum Hewelianum z jedną wejściówką! Zestawienie sportu i nauki, czyli przyjemnego z pożytecznym, to idealne połączenie oferty sportowo-edukacyjnej dla rodzin z dziećmi, młodzieży czy też turystów.

Dowiedz się więcej...

 

Bilet roczny

Już od najbliższego czwartku - 1 grudnia - do sprzedaży wprowadzona zostaje "Karta Gdańskiego Odkrywcy", która dedykowana jest mieszkańcom miasta. Dzięki niej gdańszczanie będą mogli odkrywać naukowe ciekawostki i korzystać ze wszystkich uroków malowniczo położonego Centrum Hewelianum bez ograniczeń.

Dowiedz się więcej...

 
Zachęcamy do korzystania z promocji!
 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ