Nowa interaktywna wystawa w Centrum Hewelianum „Wmiksuj się!”

W dniach: 01.04, 08.04, 22.04, 29.04, 13.05, 20.05, 27.05, 03.06 wystawa „Wmiksuj się!” będzie zamknięta dla zwiedzających. Za utrudnienia przepraszamy.

Myślisz, że dźwięku nie da się ugryźć? Chciałbyś posłuchać jak bęben wybija rytm Twojego serca, a może chcesz wykrzyczeć się do woli i sprawdzić siłę swojego głosu? Na nowej wystawie „Wmiksuj się!” zdradzamy sekrety dźwięku i pokazujemy co można z nim zrobić!

Od 2 listopada zapraszamy na nową interaktywną wystawę poświęconą w całości dźwiękom pt.” Wmiksuj się!”, która znajduje się w najbardziej zaawansowanej technologicznie przestrzeni Centrum Hewelianum – w Galerii Ruchu.

Na siedmiu stanowiskach każdy będzie mógł sam zmierzyć się ze zjawiskiem dźwięku. „Wykrzycz się” – to stanowisko służące do pomiaru decybeli, wystarczy stanąć przed mikrofonem w specjalnej tubie i … zacząć krzyczeć do woli. „Klej nuty” – tu z kolei możemy wejść w skórę DJ’a z dyskoteki i samemu tworzyć muzykę. Na stanowisku „Serdeczny bit” podłączymy Twoje serce do pulsometru, który wybije jego rytm na bębnie!

Natomiast za pomocą specjalnych słuchawek i mikrofonów na stanowisku „Echo” przekonasz się jak brzmi Twój głos w jaskini, a jak na sali koncertowej. Na „Organy bum bum” zagrasz… klapkiem, a na „Zagryź nutkę” – ugryziesz dźwięk!

Wystawa „Wmiksuj się!” przyjechała do Centrum Hewelianum z zaprzyjaźnionego Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu. Zwiedzanie jej przewidziane jest na ok. 40 min. Skierowana jest dla wszystkich bez limitu wieku. Ceny biletów to: 5 zł/os, bezpłatnie z biletem wstępu na wystawy stałe (za wyjątkiem Laboratorium Pana Kleksa), bilet grupowy 4 zł/osoby (zwiedzanie z animatorem).

Szczegóły organizacyjne

Osoby indywidualne mogą odwiedzać wystawę w niedzielę o godz. 12:00 i 14:30.

Grupy szkolne mogą odbywać zajęcia na wystawie "Wmiksuj się!" do 30 czerwca 2017. Wstęp w ramach ustalonych godzin.


 Oferta dla szkół
 
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ